UWAGA: TO STRONA ARCHIWALNA! Zawiera dokumenty programowe obowiązujące do roku szkolnego 2016/17 w Akademiach Dobrej Edukacji prowadzonych przez Stowarzyszenie "Dobra Edukacja". Wymagania przedmiotowe dotyczą jeszcze niektórych klas w latach 2017-2022 - zgodnie z opisem na stronie Instytutu Dobrej Edukacji. Wszelkich aktualnych informacji dotyczących Instytutu prosimy szukać na jego aktualnej stronie.

26 listopada 2016

Czy będziemy zmieniać Program Dobrej Edukacji?

Niniejsza strona być może niedługo stanie się stroną archiwalną, zawierającą programy, które już przestaną być realizowane. Cały czas zajmujemy się ewaluacją naszych programów, ale kierunek tych prac może się za chwilę dość istotnie zmienić... Jeśli pojawi się zmieniona podstawa programowa, stworzymy nową stronę, z nowymi programami, jednak dalej umożliwiającymi pracę zgodnie z naszą koncepcją edukacyjną, stronę opisującą także potrzebne działania w okresie przejściowym.

Więcej o naszym tu i teraz - pod koniec 2016 roku, u progu “dobrej zmiany” promowanej przez MEN, można znaleźć na blogu Katarzyny Hall, prezesa zarządu Stowarzyszenia Dobra Edukacja, jednocześnie będącej dyrektorem Instytutu Dobrej Edukacji i Akademii Dobrej Edukacji w Gdańsku. Polecamy tekst: Co wyróżnia Akademie Dobrej Edukacji?