UWAGA: TO STRONA ARCHIWALNA! Zawiera dokumenty programowe obowiązujące do roku szkolnego 2016/17 w Akademiach Dobrej Edukacji prowadzonych przez Stowarzyszenie "Dobra Edukacja". Wymagania przedmiotowe dotyczą jeszcze niektórych klas w latach 2017-2022 - zgodnie z opisem na stronie Instytutu Dobrej Edukacji. Wszelkich aktualnych informacji dotyczących Instytutu prosimy szukać na jego aktualnej stronie.

17 grudnia 2015

Zapraszamy na Seminarium Liderów IDE 2016 - o zarządzaniu innowacyjną edukacją

Instytut Dobrej Edukacji serdecznie zaprasza na Seminarium Liderów IDE 2016 - kolejne otwarte seminarium o zarządzaniu innowacyjną edukacją, adresowane głównie do grup liderów zainteresowanych przystąpieniem do realizowania Programu Dobrej Edukacji w już istniejących szkołach lub w szkołach, które dana grupa zamierza powołać. Seminarium odbędzie się 12 lutego 2016 roku (piątek), w Gdańsku, w godzinach 11-17. W programie planowane jest spotkanie robocze wyposażające liderów w pakiet materiałów pomocniczych oraz program działania.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zalecany jest udział 3-4-osobowych grup inicjatywnych.

Wszyscy zainteresowani nawiązaniem kontaktu oraz otrzymywaniem dalszych informacji szczegółowych o organizowanym seminarium proszeni są o zgłoszenie się poprzez wypełnienie krótkiego formularza

Liczba miejsc jest ograniczona. Zakwalifikowane zostaną grupy, które już korzystały czy jeszcze przed Seminarium skorzystają z konsultacji indywidualnych. Można też bezpośrednio po seminarium oraz dzień później - 13 lutego 2016 roku, umówić się na indywidualne bezpośrednie konsultacje.