UWAGA: TO STRONA ARCHIWALNA! Zawiera dokumenty programowe obowiązujące do roku szkolnego 2016/17 w Akademiach Dobrej Edukacji prowadzonych przez Stowarzyszenie "Dobra Edukacja". Wymagania przedmiotowe dotyczą jeszcze niektórych klas w latach 2017-2022 - zgodnie z opisem na stronie Instytutu Dobrej Edukacji. Wszelkich aktualnych informacji dotyczących Instytutu prosimy szukać na jego aktualnej stronie.

13 marca 2015

W Jarocinie

Za nami pierwsze spotkanie Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. Gościem specjalnym była Katarzyna Hall. Prezes Stowarzyszenia Dobra Edukacja przedstawiła sposób i innowacyjne metody działania placówki, która już od września ma powstać w Jarocinie. - W naszych szkołach nauczyciel pracuje z dzieckiem w imieniu i na zlecenie jego rodziców, a nie na zlecenie systemu – podkreślała Katarzyna Hall.

W spotkaniu uczestniczyło około 50 osób. Na zdjęciu z Katarzyną Hall inicjatorki powstania Akademii w Jarocinie, które zapraszają do współpracy zainteresowanych nauczycieli i rodziców: Akademia Dobrej Edukacji w Jarocinie, tel. 731-843-363.