7 marca 2015

Dobra Edukacja w Legionowie

Pani Karolina Dyrda, psycholog, z wieloletnim doświadczeniem w pomocy dzieciom i młodzieży w dostosowywaniu warunków edukacji do indywidualnych potrzeb, zdecydowała się podjąć aktywność jako kolejna liderka Dobrej Edukacji. Chciałaby, aby miejsce Dobrej Edukacji znalazło się także w Legionowie lub jego okolicach. Jeśli ktoś chce do grupy aktywnych osób skupionych wokół niej dołączyć, zapraszamy do kontaktu:
karolina.dyrda@dobraedukacja.edu.pl,
tel. 501 262 575.