18 listopada 2014

Zaproszenie na seminarium o zarządzaniu innowacyjną edukacją

Wszystkich zainteresowanych włączeniem się w tworzenie naszej koncepcji edukacyjnej lub kolejnych Akademii Dobrej Edukacji, pracujących zgodnie z Programem Dobrej Edukacji, serdecznie zapraszamy na Otwarte seminarium o zarządzaniu innowacyjną edukacją, adresowane głównie do kadry kierowniczej aktualnych i przyszłych Akademii Dobrej Edukacji, które odbędzie się w dniach 30-31 stycznia 2015 roku, w Warszawie. W programie planowane jest spotkanie robocze liderów zainteresowanych tworzeniem nowych Akademii, wyposażające ich w pakiet materiałów pomocniczych oraz program działania. Tematy, które będą dyskutowane na tym spotkaniu są następujące:
  1. Jak zorganizować otwarte spotkanie w swoim środowisku przybliżające ideę Akademii Dobrej Edukacji?
  2. Jak szukać lokalu dla przyszłej Akademii?
  3. Jak rozmawiać z rodzicami i rekrutować uczniów?
  4. Jak pozyskiwać do współpracy i przygotowywać nauczycieli?
  5. Jak planować budżet i organizację pracy Akademii?
  6. Jak zarządzać organizowaną Akademią?
Wszyscy zainteresowani nawiązaniem kontaktu w sprawie tworzenia nowej Akademii Dobrej Edukacji oraz otrzymywaniem dalszych informacji szczegółowych o organizowanym seminarium proszeni są o zgłoszenie się poprzez wypełnienie krótkiego formularza:  http://nowaakademia.dobraedukacja.edu.pl/.