UWAGA: TO STRONA ARCHIWALNA! Zawiera dokumenty programowe obowiązujące do roku szkolnego 2016/17 w Akademiach Dobrej Edukacji prowadzonych przez Stowarzyszenie "Dobra Edukacja". Wymagania przedmiotowe dotyczą jeszcze niektórych klas w latach 2017-2022 - zgodnie z opisem na stronie Instytutu Dobrej Edukacji. Wszelkich aktualnych informacji dotyczących Instytutu prosimy szukać na jego aktualnej stronie.

8 czerwca 2017

Zmieniony Program Dobrej Edukacji

Od września 2017 roku ten blog stanie się miejscem z dokumentami archiwalnymi. Powstaje nowa strona Instytutu Dobrej Edukacji: http://dobraedukacja.edu.pl/instytut/, zawierająca nowe dokumenty programowe. Są tam dostępne zmienione, dostosowane do nowych wymogów prawnych, założenia organizacyjno-programowe. Również można się stamtąd dowiedzieć więcej o tym, jak w naszych Akademiach funkcjonuje uczeń, rodzic i nauczyciel. Na nowej Mapie programowej będziemy stopniowo udostępniać wszystkie części naszego zmienionego Programu Dobrej Edukacji.

W latach szkolnych 2017/18 i 2018/19, w niektórych klasach, z niektórych przedmiotów, będziemy jeszcze stosować elementy dotychczasowego Programu. Zmieniony Program wejdzie w życie w całości od września 2019 roku. Od września 2017 roku wszystkich uczniów obowiązują zmienione Założenia oraz nowe bloki DOBRZY i OTWARCI.

Pozostałe bloki obejmą jeszcze nie wszystkie klasy. Przy nowej Mapie programowej znajduje się też opis, z którego widać, jakie roczniki mogą się jeszcze uczyć według części poprzedniego Programu, dostępnych cały czas na tej stronie.