20 maja 2015

Prowadzimy nabór uczniów do Akademii Dobrej Edukacji

NInstytut Dobrej Edukacji zajmuje się prowadzeniem naboru uczniów do istniejących i tworzonych Akademii Dobrej Edukacji. Akademie Dobrej Edukacji przyjmują obecnie uczniów, którzy rozpoczną w nich naukę od września. Liczba miejsc na każdym etapie edukacyjnym jest ograniczona.

Etapy, na których planowana jest praca poszczególnych Akademii w najbliższym roku szkolnym:

Zerówka lub przedszkole
Klasy I-III szkoły podstawowej
Klasy IV-VI szkoły podstawowej
Liceum
Gdańsk

Warszawa Wola

Józefów

Jarocin

Leszno

Legionowo

Warszawa Bielany