28 kwietnia 2015

Akademia Dobrej Edukacji w Legionowie - dziękujemy za udział w spotkaniu informacyjnym i zapraszamy do kontaktu

Innowacyjna szkoła podstawowa i przedszkole rozpoczną swoją działalność w Legionowie we wrześniu 2015 roku. Wszystkich zainteresowanych naszymi działaniami zaprosiliśmy na spotkanie informacyjne, które odbyło się 25 kwietnia.

Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, interesujące pytania i możliwość wymiany doświadczeń. Rodziców i nauczycieli, którym spodobały się nasze cele i przedstawiony program, zapraszamy do kontaktu z naszą lokalną liderką, panią Karoliną Dyrdą: karolina.dyrda@dobraedukacja.edu.pl, tel. 501 262 575.